"Lubię... otwarty teren, niebo nad głowami..."

Do Żurawińca jest dogodny i szybki dojazd z Poznania (ok.85km) i Gorzowa Wlkp. (ok.70km)
Do granicy z Niemcami jest ok. 90 km i ok. 170 km do Berlina


Jadąc od strony Poznania najlepiej kierować się na Pniewy, następnie na Kwilcz gdzie skręcamy w prawo i dojeżdżamy do Sierakowa. Przejeżdżamy przez Rynek i za mostem na Warcie skręcamy w lewo i ponownie w lewo, w kierunku Zatomia Nowego. Do celu podróży pozostało zaledwie parę kilometrów. Po minięciu jeziora Piaskowego (po prawej stronie drogi w głębi), uważamy na tablicę z oznaczeniem kierującą w lewo na drogę gruntową i dojeżdżamy do Żurawińca

Dojazd od strony Gorzowa Wlkp. : z trasy na Poznań skręcamy w kierunku Międzychodu, kierujemy się przez most na Warcie na Drezdenko, po paru kilometrach skręcamy w prawo w kierunku Radgoszczy i Zatomia Nowego. Po minięciu Mokrzca i drewnianego przystanku autobusowego uważamy na tablicę z oznaczeniem i skręcamy w prawo na drogę gruntową. Za lasem widać zabudowania Żurawińca.

Jadąc od strony Łodzi i Warszawy, można korzystać z autostrady A2 omijając przejazd przez Poznań - od końcowego zjazdu to parędziesiąt km, następnie odpowiednio do opisu drogi z Poznania, od Pniew.

GoogleWyświetl większą mapę

Rezerwacji można dokonywać osobiście, telefonicznie lub mailem. Po ustaleniu terminu, warunków pobytu oraz ceny prosimy o przedpłatę, aby uzyskać potwierdzenie dla zarezerwowanych miejsc.


Kompleks Agroturystyczny "Żurawiniec" 

Zwierzyniec 9A i 9B
64-400 Międzychód

mail: zurawiniec@zurawiniec.pl
tel.kom. 0694 497 544
lub 0603 180 303


Kontakt:
"Żurawiniec"
Kompleks Agroturystyczny Zwierzyniec 9A 9B
64-400 Międzychód

  mail:zurawiniec@zurawiniec.pl
  tel.kom: 0694 497 544
  lub 0603 180 303