Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek w Żurawińcu. Zapewniamy Państwu dobre warunki noclegowe oraz domowe posiłki.

Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2-3 lub wieloosobowe (przyjmujemy grupy do 46 osób), z jadalnią z kominkiem ulubionym miejscem, gdzie do Waszych serc trafimy przez żołądek.

Niewątpliwą atrakcją są przejażdżki bryczką po Puszczy Noteckiej, czy nad Wartę. Jeżeli macie artystyczne dusze i chcielibyście poznać się z nową Muzą - zajęcia taneczne, praca z gliną na pewno sprawią Państwu dużą przyjemność. A jeśli ćwiczycie np. jogę, taniec, tai-chi - o każdej porze roku dostępna będzie 100m2 salka z lustrami. W okolicy również ciekawe szlaki do Nordic Walking i urozmaicone trasy rowerowe. Jesienią zapraszamy na grzybobrania, Puszcza Notecka to "grzybowe zagłębie" naszego kraju.


W najbliższej okolicy znajdą Państwo wiele pięknych krajobrazowo miejsc: śródleśne jeziora, malowniczą dolinę Warty, tajemnicze zakątki puszczańskie, stare drzewa i "rzeźbione" przez bobry pnie, łąki, pola, zabudowania wsi. Na przylegających łąkach spotkać można żurawie których głos roznosi się po okolicy (stąd nazwa gospodarstwa) i obserwować polujące jastrzębie

W Żurawińcu mogą Państwo zorganizować zabawy taneczne i imprezy okolicznościowe. Będą mogli Państwo miło spędzić czas wśród znajomych i przyjaciół, dobrze zjeść, wieczorem pośpiewać przy ognisku lub przy kominku w świetlicy.

Na terenie boisko do siatkówki plażowej, boisko do piłki nożnej, miejsce na ognisko i do grillowania, stół do tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki. Do Państwa dyspozycji również parking, Sala Kominkowa z jadalnią i TV, teren rekreacyjny wokół budynków zacienione tarasy.


Na życzenie zapewniamy dodatkowe atrakcje:
- zajęcia taneczne z instruktorem
- przejażdżki bryczką i wierzchem
- zajęcia z gliną z artystką plastyczką
- masaże sportowe i lecznicze
- zwiedzanie huty szkła ozdobnego - pokaz wykonywania wyrobów ze szkła starymi metodami poprzez wydmuchiwanie i formowanie ręczne szkła
- zwiedzanie Regionalnego Centrum Edukacyjnego - poznać tam można ginące zawody, romantyczną wystawę sklepu kolonialnego i spróbować pysznych ciastek skwarkowych,
- kręgielnia w Sierakowie i bowling w Międzychodzie
- basen rekreacyjny z sauną i solarium w Sierakowie.
A jeśli chcieliby Państwo pośpiewać lub potańczyć - zagra Wam akordeonista lub zespół muzyczny.
O atrakcjach w okolicy mogą dowiedzieć się Państwo na podstronie Atrakcje

Oferujemy pomoc w organizacji transportu autokarem.
Jeśli mają Państwo pomysł własnego programu, również przygotujemy dla Was atrakcyjną ofertę.
Prosimy skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Zapraszamy i do zobaczenia w Żurawińcu!

Organizujemy również: imieniny, urodziny, rocznice, imprezy integracyjne z pieczeniem dziczyzny, wiejskie kolacje z własnymi wyrobami przy muzyce akordeonowej, wyjazdy weekendowe, imprezy integracyjne, szkolenie i konferencje, festyny, spotkania grup i klubów, spotkania Wigilijne, Sylwester, grzybobrania, wakacje dla dzieci i młodzieży, rajdy konne.

______________________________________________________________________


______________________________________________________________________


Kontakt:
"Żurawiniec"
Kompleks Agroturystyczny Zwierzyniec 9A 9B
64-400 Międzychód

  mail:zurawiniec@zurawiniec.pl
  tel.kom: 0694 497 544
  lub 0603 180 303