Świętowanie ważnych dni w życiu w "Żurawińcu" pozwoli cieszyć się zabawą, smacznym jedzeniem, przyrodą i wypoczynkiem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kompleks o powierzchni 4ha, przylegający do lasu , a dodatkowym atutem jest zaciszne otoczenie i przyroda, zachęcające do spaceru, zaczerpnięcia tchu w czasie zabawy, odpoczynku dnia następnego.

ZJAZDY RODZINNE
SPOTKANIA KLASOWE
SPOTKANIA BIESIADNE
ROCZNICE
URODZINY, IMIENINY
WESELA
CHRZTY
KOMUNIE


Imprezy organizowane są w sali kominkowej, lub rekreacyjnej. Odpowiedni do rodzaju imprezy wystrój sal dodaje im oryginalności i klimatu.

Do ośrodka przylega duży, zagospodarowany teren (miejsce na ognisko i imprezy plenerowe, boiska, miejsca wypoczynkowe).

Wiosną, latem i jesienią mogš Państwo zorganizować całą imprezę w plenerze, na "świeżym powietrzu" przy stołach biesiadnych, ognisku i grillu.

Naszą mocną stroną jest również tradycyjna kuchnia i obfite, urozmaicone posiłki. Zachowujemy charakter wiejskich biesiad, częstując wiejskimi wyrobami: bochnem chleba, pieczonym w chlebie udźcem, kaszankami, smalcem, kiszonymi ogórkami, patelnią wiejską - co stanowi atrakcję kulinarną dla Gości.


Aby zachować kameralny charakter imprez, zwykle ilość Gości wynosi do 100 osób przy imprezach plenerowych i ok. 70 przy imprezach w salach. Zapewniamy 46 miejsc noclegowych w pokojach 2,3 i rodzinnych-wieloosobowych.


Pobyt urozmaicić mogą przejażdżki bryczkami po Puszczy Noteckiej o różnym stopniu urozmaicenia, możliwość zorganizowania jazdy w siodle zarówno dla początkujących jeźdźców - na lonży, przejażdżek quadami, czy gier na polu paintballowym.

Podczas zabawy tanecznej zagrać może akordeonista lub zespół muzyczny.

Zapraszamy na pobyt zarówno weekendowy, jak i w trakcie tygodnia przez cały rok!Kontakt:
"Żurawiniec"
Kompleks Agroturystyczny Zwierzyniec 9A 9B
64-400 Międzychód

  mail:zurawiniec@zurawiniec.pl
  tel.kom: 0694 497 544
  lub 0603 180 303