Aby uzyskać szczegółowe informacje prosimy o kontakt: e-mail: zurawiniec@zurawiniec.pl lub tel. 0603 180 303.

Oferta szkoleń, pikników i imprez integracyjnych
Zapraszamy do miejsca, gdzie nic nie przeszkodzi w koncentracji nad ważnymi tematami. Las, odgłosy ptaków oraz możliwość bliskiego obcowania z otaczającą przyrodą sprawiają, że nasi Goście szybko regenerują siły i nabierają energię do realizacji postawionych celów. To nasza "wartość dodana" .
Tutaj poza hotelowymi wnętrzami, w "pięknych okolicznościach przyrody" znajdą Państwo niebanalne miejsce na efektywne szkolenia, integrację, niezapomniane imprezy firmowe, a wycena planowanego projektu nie wpłynie negatywnie na jego budżet. Sprzyja temu również piękne położenie ośrodka na skraju Puszczy Noteckiej, obszarze objętym programem Natura 2000. Ważny jest również dogodny dojazd - odległość od granic Poznania, to zaledwie ok. 1 godz. 15 min., a od Gorzowa Wlkp.- niecała 1 godz. jazdy.

Dla realizacji szkoleń i imprez integracyjnych zapewniamy:
- możliwość wyłączności korzystania z budynku
- nieodpłatne korzystanie z Sali Kominkowej (70 m2, 35-40 miejsc) z powodzeniem wykorzystywanej na szkolenia, oraz sali rekreacyjnej (z lustrami, pow. 100m2), również adaptowaną na potrzeby szkoleniowe (w tym np. szkoleń komunikacyjnych z wykorzystaniem luster).
-wyposażenie:ekran, flipchart, TV, DVD
- bezprzewodowy dostęp do Internetu
- 46 miejsc noclegowych
- obfite i smaczne posiłki
- serwis kawowy
- parking na terenie obiektu
- korzystanie z infrastruktury obiektu
- organizację wydarzeń kilkunasto- i kilkudziesięcioosobowych, również plenerowych
- tor do paintballa wraz ze sprzętem do gry
- możliwość organizacji autokaru do przewozu uczestników
- możliwość organizacji i rezerwacji dodatkowych atrakcji zapraszamy do zapoznania się z opisem poniżej)

Imprezy plenerowe organizujemy przy stołach biesiadnych, ognisku i grillu. Zachowujemy charakter wiejskich biesiad, częstując wiejskimi wyrobami: bochnem chleba, pieczonym w chlebie udźcem, kaszankami, smalcem, kiszonymi ogórkami, patelnią wiejską.
Najmilszą rekomendacją dla nas są firmy i grupy goszczące już u nas, często rezerwujące terminy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Prosimy o kontakt, aby przygotować dla Państwa szczegółową ofertę (Tel. 0603 180 303, zurawiniec@zurawiniec.pl). Zapraszamy!


"Impreza została zorganizowana znakomicie. Cała nasza grupa doskonale się bawiła. Proszę podziękować od nas Panom od paintballu za rzeczowe instrukcje i cierpliwe tłumaczenie jak grać (większość z nas była na paintballu po raz pierwszy). Podziękowania należą się również wytrwałej Pani DJ, której nie chcieliśmy wypuścić do domu :) oraz obsługującym nas osobom. Ze wszystkich atrakcji jednak, najmilej zaskoczyło nas jedzenie. Zdradzę, iż prawie cała nasza grupa to kucharze, a każdy z nich zachwalał  serwowane potrawy. Szczególnym powodzeniem cieszyła się zapiekanka z ziemniaków, grilowane mięsko, pyszne sałatki i chrupiący chleb. Całość wypadła świetnie i wielce nas zaskoczyła. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Będziemy polecać "Żurawiniec" zaprzyjaźnionym firmom."


W programie pobytu polecamy m.in.:
- organizację gier paintballowych na własnym torze
- quady- rozgrywka na torze z obsługą
- przejażdżka bryczką po Puszczy Noteckiej
- konie "pod siodłem"
- okazjonalny trening form tai-chi - tai- chi wywodzi się ze sztuki walki, źródła swe czerpie z funkcji obronnych- ćwiczenia bojowe i rozciągające prowadzone przez utytułowanego instruktora
- występ dudziarza i nauka gry na dudach - niecodzienny koncert i rozrywka dla każdego przeniesie słuchaczy w niezwykły świat muzyki granej na starych instrumentach, na których również sami będą mogli spróbować gry!
- przyjazd wojewody Opalińskiego - w nawiązaniu do regionalnego wątku historycznego każdy będzie mógł spróbować władania szablą, Panie - zatańczyć mazura z wojewodą Opalińskim, a ponadto nauczyć się strzelać z łuku
- występ duetu jazzowego - standardy jazzowe i współczesne przeboje jazzowe
- DJ - z muzyką, której lubicie słuchać
- zajęcia integracyjne "Nie święci garnki lepią"- wyrazisz swoje emocje w artystycznej formie na zajęciach z plastyczką, własnoręcznie wykonane figurki będą miłym prezentem dla kogoś bliskiego
- Popołudnie Łasucha - to coś dla Dużych Ciasteczkowych Potworów :-) - ciasta, ciasteczka, desery
- pakiet zabaw i gier sportowych - wiele ciekawych i pełnych humoru konkurencji dla uczestników w każdym wieku i wiele innych atrakcji!

ZAPRASZAMY!


Kontakt:
"Żurawiniec"
Kompleks Agroturystyczny Zwierzyniec 9A 9B
64-400 Międzychód

  mail:zurawiniec@zurawiniec.pl
  tel.kom: 0694 497 544
  lub 0603 180 303