DLA ENTUZJASTÓW TAŃCA, SPORTU, MEDYTACJI, GIER I SZTUK WSZELAKICH

Żurawiniec

Zapraszamy do Żurawińca szkoły tańca, tai-chi, jogi, muzyków, stowarzyszenia sportowe, grupy pasjonatów!

W Żurawińcu przygotowana jest dla Was salka rekreacyjna z lustrami i podłogą panelową (100 m2) doskonale nadającą się do zorganizowania warsztatów i obozów tanecznych, sportowych – sztuk walki, tai-chi, jogi, tańca, gier planszowych i karcianych i wielu innych- podczas zjazdów weekendowych, bądź pobytowych.

Żurawiniec leży na skraju lasu i pól, powyżej… rozgwieżdżone niebo.

Naszymi stałymi Klientami są kluby taneczne, kluby tai-chi oraz karate i różne inne grupy pasjonatów- na przykład miłośnicy gier planszowych, fantastyki, fotografii, malarstwa– którzy cyklicznie organizują u nas obozy letnie i zimowe oraz weekendowe warsztaty. W połączeniu z pozostałą infrastrukturą naszego kompleksu i walorami związanymi z położeniem, „Żurawiniec” staje się atrakcyjnym i samowystarczalnym obiektem dla grup specjalistycznych, które znajdą tu idealne warunki dla realizacji swoich pasji.

Ogrzewana sala z panelową podłogą daje możliwość organizacji imprez w ciągu całego roku. Jedna ściana na długości równej szerokości sali – 7m pokryta jest lustrami.

Na ścianie bocznej zamontowane są drabinki gimnastyczne, a zamocowany w suficie hak umożliwia podwieszenia np. treningowego worka bokserskiego.
Bezpośrednie zaplecze salki stanowią toalety z pełnym węzłem sanitarnym.

Żurawiniec

Dla tych grup, które pobyt na warsztatach np. jogi czy tai-chi łączą z dietą bezmięsną zapewniamy kuchnię wegetariańską (może nie „zbilansowaną”, ale urozmaiconą, smaczną, a potrawy przygotowane są wyłącznie przez nas, bez półproduktów).

Na życzenie możemy zorganizować dodatkowe zajęcia i atrakcje, np.:

  • przejażdżki bryczką
  • wyjazd na punkt widokowy z niesamowitą panoramą Puszczy Noteckiej
  • paintball na własnym naturalnym torze do rozgrywek, możliwość wyboru scenariusza gry np.: „Zdobywanie flagi”, „Ochrona prezydenta”, „Blackjack”
  • zajęcia ceramiczne– glina to wspaniały materiał plastyczny, praca z nią to przyjemność, a efekty to prawdziwa satysfakcja bez względu na to, czy i jak czujemy się uzdolnieni. W Zwierzyńcu robimy figurki zwierząt, poznając techniki sztuki ceramicznej
  • masaże sportowe i lecznicze
  • wyprawę w przeszłość –Folwark Mniszki – zwiedzanie Regionalnego Centrum Edukacji Przyrodniczej i Regionalnej- miejsca, gdzie można poznać (lub przypomnieć) na czym polegała praca rzemieślników- „ginące zawody”, zwiedzić wystawę sklepu kolonialnego, przyrodniczą, a dużą atrakcją są również różnorodne warsztaty dla młodszych i starszych,
  • spotkania z ciekawymi ludźmi. 

Zapraszamy! Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji i zaplanować pobyt u nas, zapraszamy i prosimy o kontakt.

603 180 303

zurawiniec@zurawiniec.pl

Lubię otwarty teren, niebo nad głowami...

natura

Przyroda

wspomnienia

Wspomnienia

razem

Razem

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.