Prawdziwe zielone szkoły

Żurawiniec

Na zielonych szkołach...

Od lat gościmy w Żurawińcu dzieci i młodzież wraz z nauczycielami i opiekunami. I zawsze jest nam tak samo miło, gdy dzwonią Państwo do nas, piszą, o tym, jak podobał się pobyt na „Zielonej Szkole”.

Bardzo Wam dziękujemy za przyjazdy, powroty, za miłe słowa, ciepłe wspomnienia!

Wszystkich pozdrawiamy! I mamy nadzieję, że każdy będzie się dobrze bawić i miło spędzi czas!

Zapraszamy, za niedługo znów się zaczynają Zielone Szkoły w Żurawińcu- to „piękne okoliczności przyrody”, aktywny wypoczynek i przebywanie ze sobą w otoczeniu innym, niż to codzienne, szkolne.

Dużo radości i zabawy dostarczą zajęcia rekreacyjne o różnej tematyce – przyrodniczej, ekologicznej, indiańskiej, rycerskiej, zagadkowej i survivalowej! Można zmienić się w tropicieli lub rycerzy, kadetów na poligonie przygód, zręcznych Indian, można zajadać szneki z glancem i tańczyć jak dudy zagrają!

A nauka– oczywiście, przecież to takie fajne- posłuchać ryku jeleni (czyżby?) i sprawdzić , jak ciężkie jest poroże, w lesie rozwiązywać zadania na Zagadkowej Wyprawie, samemu wypleść wiklinę, sprawdzić jaki szewc robił „buty na jedno kopyto”, na jaką okoliczność zbudowany był sławny rejon umocnień i co w nim ukrywano, jak i po co nadnoteckie pszczoły jeżdżą na wakacje w Bieszczady, po co nam drzewa, o czym się blubra i jakie melodie gra biały kozioł, czy sarna jest żoną jelenia itd., itp., itd….  🙂

Żurawiniec

Zielona Szkoła w Żurawińcu to również wiele atrakcji np. wizyta w Centrum Edukacji Przyrodniczej i Regionalnej w Mniszkach z wystawą ginących zawodów, lepienie w glinie, czy różne warsztaty tematyczne i plastyczne, spotkanie z przyrodnikiem, który opowie wiele wesołych historii o faunie Puszczy Noteckiej, przejażdżki bryczką, wizyta w pasiece pszczelarskiej, ognisko i dyskoteka. Jest również możliwość zwiedzania Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego, Stada czy Zamku Opalińskich w Sierakowie, lub grę w nowoczesnej kręgielni.

Przygotowaliśmy kilka propozycji pobytów na Zielonych Szkołach!

Ceny trzydniowych zaczynają się od ok. 350 zł. Zapewniamy noclegi, wyżywienie (od obiadu w pierwszym dniu do obiadu w ostatnim dniu), napoje dostępne w czasie pobytu, oraz zajęcia wypełniające każdy dzień!

Najważniejsze jest jednak to, że bez względu na to, który wariant Państwo wybiorą, uczestnicy spędzą tak samo wspaniałe, wesołe dni!Można również skorzystać jedynie z noclegów i wyżywienia, ułożyć swój własny program, a pobyt uatrakcyjnić np. zajęciami i warsztatami, o których można poczytać tutaj.

Prosimy sprawdzić, co przygotowaliśmy!

Po kliknięciu otrzymają Państwo szczegółową propozycję pobytu:

3 dni

Dla klas 1-3

3 dni

Dla klas 4-6

3 dni

Dla klas 7 i starszych

2 dni

Dla klas 1-3

2 dni

Dla klas 4-6

2 dni

Dla klas 7 i starszych

Zapraszamy i prosimy o kontakt, doradzimy i wycenimy pobyt, podpowiemy, zarezerwujemy termin, odpowiemy na pytania.

603 180 303

szkola@zurawiniec.pl

Lubię otwarty teren, niebo nad głowami...

natura

Przyroda

wspomnienia

Wspomnienia

razem

Razem

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.