Niech żyją wakacje!

Żurawiniec

Zapraszamy na wakacje i ferie!

Współpracujemy ze szkołami, biurami turystycznymi, klubami sportowymi i tanecznymi, zakładami pracy, parafiami, organizacjami harcerskimi i in.

Żurawiniec posiada świadectwo kwalifikacji, obozy zgłaszane są w Kuratorium Oświaty i Wychowania oraz w Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
Obiekt jest całoroczny, ogrzewany, posiada pokoje z łazienkami (większość, lub z 1 łazienką na 2 pok.) w których możemy zakwaterować grupy ok. 46 osób, salę jadalną z kominkiem.

Dużym atutem przy organizacji obozów tanecznych i sportowych jest sala rekreacyjna z lustrami do ćwiczeń.

Co robić latem? Mamy duży, ogrodzony teren przylegający do lasu, gdzie znajdują się boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, kometkę, stół do gry w tenisa stołowego, oraz zadaszone miejsca przy ognisku. Sprzyja to aktywnemu spędzaniu czasu i integracji grupowej. W okolicy znajduje się stajniajeziora (z możliwością kąpieli i ratownikiem), rzeka Warta z rzadką już atrakcją- czynnym przewozem promowym. Nad okolicznymi jeziorami znajdują się rezerwaty czapli siwej, żeremia bobrów, a obok domu, na łące, wiosną i latem można posłuchać i podziwiać żurawie.

A zimą? Zimą łatwo jest zorganizować obóz taneczny lub sportowy, gdyż zajęcia mogą być prowadzone w ogrzewanej sali rekreacyjnej z lustrami i panelową podłogą. Są w niej również drabinki oraz karimaty. A gdy dopisze pogoda- wycieczki do lasu, przejażdżki bryczką czy saniami, różne zajęcia przy kominku lub ognisku też uatrakcyjnią pobyt!

Żurawiniec

 

Podczas pobytu możliwość organizacji dodatkowych odpłatnych i nieodpłatnych zajęć:

  • przejażdżki bryczką, saniami, jazda konna
  • warsztaty tematyczne i plastyczne podczas których uczestnicy wykonają własnoręcznie pamiątki
  • wyjścia nad jezioro, kajaki
  • wycieczka do Centrum Edukacji Regionalnej w Mniszkach- w dawnym folwarku można zobaczyć wystawę ginących zawodów, dowiedzieć się jaki szewc robił buty na jedno kopyto, odwiedzić sklepik kolonialny, warsztat kowalski, szwalnię i wiele innych. A dodatkowo uczestnictwo w warsztacie wikliniarskim i wyplatanie wiklinowych wózeczków, które „rękodzielnicy” zabiorą do domu!
  • spotkanie z przyrodnikiem – obserwacje przyrody i wiele ciekawostek o zwierzętach -mieszkańcach Puszczy Noteckiej i nie tylko
  • ogniska z pieczeniem kiełbasek
  • podchody nocne „Strachy na Lachy”
  • dyskoteki i in. …

Opis atrakcji znajdą Państwo tutaj:

Zapraszamy! Aby dowiedzieć się o wolne terminy, ceny i zarezerwować pobytprosimy o kontakt.

727 576 707

zurawiniec@zurawiniec.pl

Lubię otwarty teren, niebo nad głowami...

natura

Przyroda

wspomnienia

Wspomnienia

razem

Razem

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.