Kontakt z nami i jak trafić

Żurawiniec

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć o wolne terminy, propozycje pobytu lub dokonać rezerwacji można zrobić to poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie, mailem lub osobiście.

Po ustaleniu terminu, warunków pobytu oraz ceny poprosimy o przedpłatę, aby uzyskać potwierdzenie dla zarezerwowanych miejsc. Uprzejmie informujemy, że doba pobytu trwa od godz. 16.00 pierwszego dnia, do godz. 14.00 ostatniego dnia (ewentualne inne możliwości jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu). Prosimy również o wcześniejsze ustalanie możliwości i warunków pobytu ze zwierzaczkiem.

Uprzejmie informujemy, że doba pobytu trwa od godz. 16.00 pierwszego dnia, do godz. 14.00 ostatniego dnia (ewentualne inne możliwości jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu).
Prosimy również o wcześniejsze ustalanie możliwości i warunków pobytu ze zwierzaczkiem.

Pobyty indywidualne,rodzinne

rezerwacje grupowe,


zurawiniec@zurawiniec.pl (+48) 727 576 707 (+48) 603 180 303 (+48) 694 497 544

Zielone Szkoły:


szkola@zurawiniec.pl (+48) 603 180 303

Żurawiniec

Kompleks Agroturystyczny

Zwierzyniec 9a 9b

64-400 Międzychód

Napisz do nas*Pola wymagane

Trafić do nas jest łatwo!

Do Żurawińca jest dogodny i szybki dojazd z Poznania (ok. 85 km) i Gorzowa Wlkp. (ok.70km), a do granicy z Niemcami jest ok. 110 km. Mapy Google wyszukają nas po wpisaniu frazy Żurawiniec Zwierzyniec.

Jadąc od strony Poznania najlepiej kierować się na Pniewy, następnie na Kwilcz gdzie skręcamy w prawo i dojeżdżamy do Sierakowa. Przejeżdżamy przez Rynek i za mostem na Warcie skręcamy w lewo i po minięciu stawów, gdy wjedziemy do lasu, ponownie w lewo, na drogę nr 198 w kierunku Zatomia Nowego. Do celu podróży pozostało zaledwie parę kilometrów. Po minięciu jeziora Piaskowego (po prawej stronie drogi w głębi), uważamy na tablicę z oznaczeniem kierującą w lewo na drogę gruntową i dojeżdżamy do Żurawińca.

Dojazd od strony Gorzowa Wlkp. : z trasy prowadzącej do Poznania skręcamy w kierunku Międzychodu, kierujemy się przez most na Warcie na Drezdenko, po paru kilometrach skręcamy w prawo na drogę nr 198 w kierunku Radgoszczy i Zatomia Nowego. Po minięciu Mokrzca i drewnianego przystanku autobusowego uważamy na tablicę z oznaczeniem i skręcamy w prawo na drogę gruntową. Tuż za lasem, po 100 m od drogi asfaltowej dojeżdżamy do Żurawińca.

Do zobaczenia!

Lubię otwarty teren, niebo nad głowami...

natura

Przyroda

wspomnienia

Wspomnienia

razem

Razem

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.