DLA TEAMÓW NIE TYLKO FIRMOWYCH

Żurawiniec

W Żurawińcu można się szkolić oraz bawić na piknikach i imprezach integracyjnych!

Zapraszamy do miejsca, gdzie nic nie przeszkodzi w koncentracji nad ważnymi tematami. Las, odgłosy ptaków oraz możliwość bliskiego obcowania z otaczającą przyrodą sprawiają, że nasi Goście szybko regenerują siły i nabierają energię do realizacji postawionych celów. To nasza wartość dodana”.?

Tutaj poza hotelowymi wnętrzami, w „pięknych okolicznościach przyrody” znajdą Państwo niebanalne miejsce na efektywne szkolenia, integrację, niezapomniane imprezy firmowe, a wycena planowanego projektu nie wpłynie negatywnie na jego budżet.

Żurawiniec położony jest na skraju Puszczy Noteckiej, obszarze objętym programem Natura 2000. Ważny jest również dogodny dojazd – odległość od zachodnich granic Poznania, to zaledwie ok. 1 godz. 15 min., a od Gorzowa Wlkp.- niecała 1 godz. jazdy.

Żurawiniec ma świetną lokalizację– to kameralne miejsce, bez bliskiego sąsiedztwa, na skraju lasu,  z dobrym dojazdem. Możemy także zapewnić wyłączność na korzystanie z obiektu.

 

Żurawiniec

Dla realizacji szkoleń i imprez integracyjnych zapewniamy:

  • nieodpłatne korzystanie z Sali Kominkowej (70 m2, 35-40 miejsc), oraz sali rekreacyjnej (z lustrami, pow. 100m2), adaptowanych na potrzeby szkoleniowe (w tym np. szkoleń komunikacyjnych z wykorzystaniem luster)
  • wyposażenie: rzutnik, ekran, flipchart
  • serwis kawowy
  • organizację wydarzeń kilkunasto- i kilkudziesięcioosobowych, również plenerowych
  • naturalny tor do paintballa wraz ze sprzętem do gry
  • możliwość organizacji i rezerwacji dodatkowych atrakcji, w tym zajęć integracyjnych i survivalowych i warsztatów dla dorosłych i dzieci
  • zaprosimy zespół muzyczny, DJ, a może kapelę dudziarską ?.

 

Imprezy plenerowe…

Organizujemy przy stołach biesiadnych, ognisku i grillu.
Zachowujemy charakter wiejskich biesiad, częstując lokalnymi wyrobami: bochnem chleba, pieczonym w chlebie udźcem, kaszankami, smalcem, kiszonymi ogórkami, „patelnią wiejską”. pieczonymi mięsami.
Posiłki urozmaicają sałatki, z przyjemnością przygotowujemy również potrawy kuchni wegetariańskiej.
A późnym latem są słodkie od słońca pomidory z lokalnych pól, jesienią- potrawy z grzybów z Puszczy Noteckiej i z korbola!

Najmilszą rekomendacją dla nas są firmy i grupy goszczące już u nas, często rezerwujące terminy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. 

Zapraszamy! Prosimy o kontakt, aby przygotować dla Państwa szczegółową ofertę.

603 180 303

694 495 544

zurawiniec@zurawiniec.pl

Lubię otwarty teren, niebo nad głowami...

natura

Przyroda

wspomnienia

Wspomnienia

razem

Razem

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.