Dla każdego odpoczynek i zabawa

Żurawiniec

Jeśli szukasz miejsca na odpoczynek, spotkanie rodzinne lub z przyjaciółmi

Zapraszamy do Żurawińca!
Może nie znajdziesz w Żurawińcu luksusów i „wysokiego standardu”, ale znajdziesz u nas coś wyjątkowego, to coś, co sprawia, że będziesz czuł się swobodnie, przyjemnie i po prostu dobrze.
Właśnie na to zwracają uwagę nasi Goście…

I nie musisz robić nic. Albo możesz robić wiele…

W Żurawińcu będziecie mogli odpocząć. Zmienić otoczenie. Oderwać się od codzienności. Oddychać świeżym powietrzem. Zjeść coś innego i nie gotować. Patrzeć na zieleń. Słuchać rechotu żab, śpiewu ptaków. Czytać książki na tarasie. Biegać za motylami. Kopać (z dziećmi ?) w małej i dużej piaskownicy (tej, która tak naprawdę jest boiskiem do siatkówki plażowej), grać w piłkę nożną, koszykówkę, czy w siatkówkę na boisku z piasku z wydm polodowcowych, którymi pokryty jest obszar Puszczy Noteckiej (można więc zabawić się w wielbłądy ?). Ogrzać się przy ognisku (lub kominku). Iść na spacer do lasu. Popluskać się w jeziorze. Odkryć tajemnice Puszczy. Zbierać grzyby w Królestwie Podgrzybka. Ulepić figurkę z gliny.
W Żurawińcu znajdziecie wiele rzeczy do robienia i nierobienia. A w okolicy i w regionie wiele ciekawych miejsc do poznania.

Żurawiniec

Naszym Gościom oferujemy zakwaterowanie w 2 budynkach. Pokoje gościnne w „Żurawińcu” są z widokiem na las, lub pola i łąki. Do Państwa dyspozycji są pokoje 2, 3-osobowe, lub przestronne pokoje rodzinne – wieloosobowe, więc wygodne pokoje znają też u nas „Duże rodziny”. Oferujemy wyżywienie całodzienne, na które składają się 3 posiłki, bądź śniadania i obiadokolacje. Goście mogą również skorzystać z aneksu kuchennego. Na Państwa życzenie przygotujemy posiłki wegetariańskie, zapewnimy dietę bezglutenową. Ceny samych noclegów mamy od 70 zł, a z wyżywieniem (np. śniadanie i obiadokolacja) – od 125 zł. Na cenę wpływa np. termin pobytu, rodzaj pokoju, posiłki. Prosimy zapytać również o niższe ceny dla dzieci.

 

spotkania z okazji i bez okazji…

Czy świętowanie ważnych dni w życiu, czy też spotkanie bez okazji to radość z bycia razem, zabawy, smacznego jedzenia, przyrody i wypoczynku.
W Żurawińcu pomożemy zorganizować zabawy taneczne i imprezy okolicznościowe. Będą mogli Państwo miło spędzić czas wśród przyjaciół czy w gronie rodzinnym, dobrze zjeść, wieczorem pośpiewać przy ognisku lub przy kominku w świetlicy.
To tu, w kameralnym miejscu- bez bliskiego sąsiedztwa odbywają się:
zjazdy rodzinne, spotkania klasowe, pikniki i spotkania biesiadne, rocznice, urodziny, imieniny. Dla starszych i młodszych!
Imprezy organizowane są w sali kominkowej, lub rekreacyjnej.  Do ośrodka przylega duży, zagospodarowany teren (miejsce na ognisko i imprezy plenerowe, boiska, miejsca wypoczynkowe).
Wiosną, latem i jesienią może odbyć się w plenerze, na „świeżym powietrzu” przy stołach biesiadnych, ognisku i grillu.
Naszą mocną stroną jest również tradycyjna kuchnia i obfite, urozmaicone posiłki. Zachowujemy charakter wiejskich biesiad, częstując wiejskimi wyrobami: bochnem chleba, pieczonym w chlebie udźcem, kaszankami, smalcem, kiszonymi ogórkami, „patelnią wiejską” czy potrawami z grzybów i warzyw z okolicznych lasów i pól.
Zapraszamy!

Lubię otwarty teren, niebo nad głowami...

natura

Przyroda

wspomnienia

Wspomnienia

razem

Razem

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.